Отзывы о магазине
Средняя оценка магазина
4.9
1332
Дуже подобається, натуральний колір придає комфорту у дитячій, добре вписалась у кімнату, виглядає затишно


Дуже задоволені, зручно для трьох, дітям подобається))Місця вистачає всім)))

Вообще мы очень довольны
Красиво
Свежо
Экономит очень много места
В шкаф можно заходить как в гардеробную комнату
Красиво
Свежо
Экономит очень много места
В шкаф можно заходить как в гардеробную комнату


Купили кровать, остались очень довольны. Качественная, удобная и аккуратно сделанная. Спасибо Вам!))



Дякуємо магазину за якісне ліжко. Міцне, зручне й повністю відповідає опису.


Вікторія
09.10.2025
Дитяче ліжко сподобалось, акуратне, стійке, без різких запахів. Дитині комфортно спати, надійне та якісне. Гарний варіант для дитячої кімнати.
