Отзывы о магазине
Средняя оценка магазина
4.9
1332
Дуже миле ліжечко, гарно виглядає, всім задоволені

Диванчик супер, якісний, шухляжа містка, дякуюємо вам!)

Ольга
23.10.2025
Крутезне ліжко, справді для дітей, з нашим улюбленим Щенячим патрулем, дитина у захваті))

Дуже задоволені, зручно при використанні, надбудова додає місця для речей, виглядає акуратно

Дуже задоволені, зручно при використанні, надбудова додає місця для речей, виглядає акуратно

Дякуємо - це бомба!)))

