Отзывы о магазине
Средняя оценка магазина
4.9
1332
Тетяна
07.12.2024
Замовили ліжко "Софія" , і матрац, у цьому магазині, дуже сподобалось упакування , все захищено запаковано до деталей, дуже гарна якість, робота на вищому рівні, дитині дуже сподобалось спати, затишно і комфортно))
Богдана
30.11.2024
Дуже гарне ліжко. Дитина у захваті ?
Висота стелі 220см підійде?
Власник задоволенний, тепер чекаємо чи буде спати там чи скаже з мамою та татом)



Оксана
06.11.2024
Взагальному ліжко супер, тільки ламелі хотілося б грубші, дуже тонкі.
Полушина Оксана
06.11.2024
Замовляли ліжко двоярусне із сосни+2 шухляди і матрац.
Замовлення було прийнято і виконано дуже швидко дякуючи менеджеру Ларисі ❤️
Ліжко супер !
Замовлення було прийнято і виконано дуже швидко дякуючи менеджеру Ларисі ❤️
Ліжко супер !